Nasza firma powstała w 1970 roku. Obecnie na rynku działamy pod nazwą STANSON. Naprawa samochodu to złożony technologicznie i organizacyjnie proces. Fachowa naprawa wymaga m.in. szczególnej staranności, głównie ze względów bezpieczeństwa.

 

czytaj więcej

Zapisz się do Newsletter'a i bądź na bierząco z nowymi informacjami.

Usługi dodatkowe

MYJNIA PAROWA

Myjnie parowe to nowoczesne urządzenia czyszczące, będące idealną alternatywą dla stacjonarnych myjni bezdotykowych, dzięki którym możemy dezynfekować i dogłębnie czyścić wszelkie powierzchnie bez użycia preparatów chemicznych. W trakcie wytwarzania pary W urządzeniu, uzyskuje ona ładunek statyczny [jon dodatni], który przekazywany jest zarówno powierzchni czyszczonej jak i zanieczyszczeniom. Dodatnie ładunki wzajemnie się odpychają, dzięki czemu zanieczyszczenia same ,,odpychają się" od powierzchni czyszczonej. Ściereczka z mikrofibry usuwa zanieczyszczenia, praktycznie nie rysując powierzchni.

Czyszczenie technologią parową pozwala na termiczną dezynfekcję czyszczonych powierzchni. Para posiada świetne właściwości penetrujące, dzięki czemu znakomicie usuwa zabrudzenia z trudno dostępnych miejsc. Para wodna umożliwia nam czyszczenie różnorodnych powierzchni, znacznie mniejszą ilością wody w porównaniu do tradycyjnych metod wodnych. jest to więc technologia ekologiczna, oszczędzająca wodę oraz eliminująca konieczność stosowania agresywnych preparatów chemicznych.

Mycie parą jest znacznie skuteczniejsze niż wodą. Gorąca para wypuszczana pod ciśnieniem z urządzenia bez trudu rozpuszcza tłuszcz i usuwa wszelkie, nawet najtrudniejsze zabrudzenia, z którymi nie poradziłaby sobie tradycyjna myjnia bezdotykowa.


KLIMATYZACJA

Nasza firma specjalizuje się również w serwisie klimatyzacji - oferujemy naprawy i okresowe przeglądy klimatyzacji samochodowych wszystkich marek.

Serwis klimatyzacji obejmuje:
- Wymiana i regeneracja sprężarek
- Wymiana i naprawa przewodów klimatyzacji
- Dezynfekcja kabin samochodowych chemicznie, ozonem i ultra dźwiękiem
- Wymiana filtrów osuszaczy
- Wymiana skraplaczy
- Płukanie zatartych układów klimatyzacji
Oferujemy również montaż układu klimatyzacji do samochodów, które nie zostały wyposażone w AC.


OKLEJANIE POJAZDÓW

Świadczymy również usługi związane z oklejaniem pojazdów specjalistycznych, korporacyjnych oraz prywatnych. Każdy znajdzie coś dla siebie: przez klienta korporacyjnego, dla którego wszelkie naprawy blacharsko - lakiernicze wiążą się z oklejeniem pojazdu w logo, bądź barwy firmy, po klienta prywatnego, który może zmienić kolor swojego pojazdu, bądź przyciemnić szyby.

Oferujemy Państwu również wiele usług dodatkowych związanych z samochodami. Mamy podpisane umowy współpracy również z innymi firmami zajmującymi się ulepszaniem oraz dopracowaniem waszych pojazdów.
Miedzy innymi oferujemy:
- Pranie tapicerki wszelkich rodzajów : skórzanej , zamszowej, welurowej.
- Odbudowa zniszczonych elementów wewnątrz pojazdu.


Copyright by STANSON |Wszystkie prawa zastrzeżone 2010©
Projekt i wykonanie: Webmedio