Nasza firma powstała w 1970 roku. Obecnie na rynku działamy pod nazwą STANSON. Naprawa samochodu to złożony technologicznie i organizacyjnie proces. Fachowa naprawa wymaga m.in. szczególnej staranności, głównie ze względów bezpieczeństwa.

 

czytaj więcej

Zapisz się do Newsletter'a i bądź na bierząco z nowymi informacjami.

Mechanika i Elektromechanika pojazdowa

MECHANIKA POJAZDOWA

W naszej firmie przeprowadzamy również wszelkie naprawy mechaniczne, potrzebne do rozwiązania problemów w samochodach wszystkich marek. Zawieszenia, układ hamulcowy, układ kierowniczy. Jesteśmy w stanie wydać fachową opinię każdej usterki w Państwa pojeździe. Posiadamy komputerowy sprzęt diagnostyczny do każdego rodzaju samochodu.


ELEKTROMECHANIKA POJAZDOWA

Posiadamy komputerowy sprzęt diagnostyczny do każdego rodzaju samochodu.


NAPRAWA I KOMPLETNY SERWIS POJAZDÓW SPECIALISTYCZNYCH

Jako jedni z niewielu, zajmujemy się również kompleksowym serwisem i naprawą pojazdów specjalnych oraz specjalnego przeznaczenia. Samochody te przeznaczone są do wykonywania specjalnej funkcji, która powoduje konieczność dostosowania nadwozia lub posiadania specjalnego wyposażenia; w pojeździe tym mogą być przewożone osoby i rzeczy związane z wykonywaniem tej funkcji. Do typowej grupy pojazdów specjalnych i specjalizowanych zaliczyć możemy te najczęściej spotykane w naszym codziennym życiu. Wśród nich wymienić można między innymi: lawety, holowniki, pojazdy ratunkowe, pojazdy przeznaczone do pracy policji, inne samochody do zastosowań specjalistycznych. Do naprawy pojazdów specjalistycznych wykorzystujemy odpowiednio przystosowane do tego celu stanowiska diagnostyczne oraz serwisowe. Nasi pracownicy to doświadczeni mechanicy i elektromechanicy pracujący w fachu od wielu lat, a ich umiejętności podparte są licznymi certyfikatami oraz dyplomami.


Copyright by STANSON |Wszystkie prawa zastrzeżone 2010©
Projekt i wykonanie: Webmedio