Nasza firma powstała w 1970 roku. Obecnie na rynku działamy pod nazwą STANSON. Naprawa samochodu to złożony technologicznie i organizacyjnie proces. Fachowa naprawa wymaga m.in. szczególnej staranności, głównie ze względów bezpieczeństwa.

 

czytaj więcej

Zapisz się do Newsletter'a i bądź na bierząco z nowymi informacjami.

O firmie

Nasza firma powstała w 1970 roku. Obecnie na rynku działamy pod nazwą STANSON.

Naprawa samochodu to złożony technologicznie i organizacyjnie proces. Fachowa naprawa wymaga m.in. szczególnej staranności, głównie ze względów bezpieczeństwa.

Oferujemy Państwu usługi w zakresie kompleksowych napraw blacharsko - lakierniczych, jak i pełen serwis  mechaniczny samochodów powypadkowych.
Firma nawiązała współprace z towarzystwami ubezpieczeniowymi działającymi na rynku w Polsce jak i zagranicą, co pozwala nam na bezgotówkowe rozliczenia napraw.
Oferujemy wysoki standard wykonywanych napraw oraz krótki czas ich realizacji.

Zajmujemy się kompleksowym serwisem samochodów wszystkich marek. Swoje usługi kierujemy do klientów indywidualnych jak i korporacyjnych.

Naszym dodatkowym atutem, jest to, że wystarczy wykonać telefon do naszej firmy, bądź skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy, a my odbierzemy od Państwa pojazd. Z domu, z pracy bądź gdziekolwiek będzie taka potrzeba. Po wykonanej naprawie, zostanie on dostarczony do Państwa w ustalone miejsce.

Copyright by STANSON |Wszystkie prawa zastrzeżone 2010©
Projekt i wykonanie: Webmedio